Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Home » Про галерею

Про галерею

Галерея сучасного мистецтва “Зелена канапа” розташована у  стародавній кам`яниці, у самому центрі середньовічного Львова –  історичному приміщення вірменського суду— хуцу (1576). Уже десятий рік поспіль „Зелена канапа” веде активну виставкову діяльність. Експозиція галереї змінюється що три тижні. Отже протягом року в галереї відбувається близько 20-ти новостворених персональних та групових, концептуальних виставок та проектів. Серед авторів переважають львів’яни.   „Зелена канапа” з успіхом представляє львівське мистецтво на міжнародних фестивалях, та різноманітних виставках у містах України, співпрацює з Львівською Міськрадою в сенсі промоції міста, бере участь у міських фестивалях. Веде просвітницьку роботу щодо сучасного мистецтва серед широкої аудиторії, адже це популярне місце серед містян та гостей Львова, завжди відкрите для людей. «ЗК» диначміно співпрацює з близько сотнею кращих художників Галичини, а також постійно відкриває нові імена. Значна кількість персональних виставок в галереї є першими в творчому доробку митців. Таким чином галерея займається просуванням  авторів – початківців. Звичайно ж «Зелена канапа» здійснює продаж творів ужиткового та не ужиткового мистецтва. Сукупність цих факторів дає підстави стверджувати, що галерея сприяє розвитку сучасного мистецтва в Україні.

Досягнення: Аж не віриться… Зеленій канапі виповнюється 10 років!!!
27 жовтня 2006 ми розпочали роботу. Відтоді не зупинялися ні на день, хіба що на час ремонту.
В залах галереї відбулося 175! виставок за цей час. Групових – 40, персональних -и 135, серед яких 53 створили чоловіки – художники і 82 жіночі.
Крім виставок в своїх стінах “Зелена канапа” взяла участь у двох фестивалях “Арт Київ” в Українському Домі , 2007 – 2008 року, двох “Файн Артах” в Мистецькому Арсеналі 2009 – 2011 рр.
у п’яти фестивалях “Ніч у Львові”.
У Фестивалях “Дні Львівського краю” (Дніпропетровський Художній Музей), “Дні Львівщини в Сумах” ( з виставкою “Львівський пейзажю Кращі майстри” в Муніципальній галереї), Фестивалі “Японська весна”, “Дні Вірменської культури” і Книжковий Форум (у Львові).

Позабавляла відвідувачів “Першою мистецькою лотереєю” на якій розігрувалась картина Юрія Коха 2014 року. А ще відвідувачів презентації автомобілю “Мерседес” живописним перфоменсом Мирона Катарана. 2 роки проводила щотижневі майстер класи від відомих митців в своїх стінах.
Робила виставки в торгових центрах, дарувала картини на благочинність…
2016-того організувала виставку родини Турецьких в рамках форуму “Галіція Культ” в Харкові.
А також провела перший в своїй кар’єрі мистецький аукціон з благочинною метою. На ньому було продано 12 творів за 122 тисячі гривень при загальному естімейті 50 тисяч за 14 творів.

Провела Авторський три-етапний проект “Музей” – Живопис 90-х (2011), Графіка 90-х рр. (2013), Скульптура 90-х (2015р.).

Відзнаки: подяки від мерії за роботу в галузі розвитку туристичної та культурної галузі міста Львова, Диплом міжнародної організації рейтингу і соціології “Золота Фортуна” за розвиток і популяризацію сучасного мистецтва 2012.

.  

3D-тур по галереї