Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

«Палімпсест» персональна виставка живопису Дениса Струка

«Палімпсест» персональна виставка живопису Дениса Струка

24 квітня – 13 травня, вперше в стінах «Зеленої канапи» відбудеться персональна виставка живопису одного з найцікавіших і найоригінальніших художників нової генерації Львова – Дениса Струка.

Одного разу мистецтвознавець порівняв живопис Дениса Струка з палімпсестом — пергаментом, на якому стерли первісний текст, а поверх нього написали новий.

І таке порівняння, виявилось настільки влучним, що Денис вирішив назвати виставку «Палімпсест».

Воно стосується не лише техніки- художник досягає своєрідної фактури, багатоколірних живописних ефектів, завдяки багатошаровому нанесенню фарби. часто застосовує трафарети з орнаментальними мотивами української народної вишивки, розписів, але й суті Денисового живопису-  видобуваючи національні архетипи з народного мистецтва, він додає в них нашарування сучасності та пост-модерності.

Сюжети полотен – «натюрморти», як він їх сам називає, та яскраві декоративно-стилізовані пейзажі,  межують з абстрактністю.

Денис Струк походить з міста Дніпропетровська.

Закінчивши Львівську Академію мистецтв (відділ художнього скла), тепер живе та працює тут.

З 1998 – постійний учасник Міжнародних Симпозіумів гутного скла, що відбуваються у Львові. Перша персональна виставка Дениса відбулась в «Дзизі» 2003 року.