Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Ніна Буряк «Міжсезоння». Живопис. 13 березня – 8 квітня 2018.

Ніна Буряк «Міжсезоння». Живопис. 13 березня – 8 квітня 2018.

Після тривалої виставкової, але не творчої перерви, а також вперше в галереї «Зелена канапа», львів’янка Ніна Буряк представить свою нову персональну виставку. Для цієї виставки вона створила ряд абстрактних асоціативних живописних полотен, написаних в період зимово – весняного міжсезоння. Художницю надихав стан природи, в її розмаїтості, поетичній красі та стриманій колористичній гамі. Автор розповідає, що , як зрештою і згідно законам абстрактного живопису – вона творить, підкоряючись глибинній інтуїтивній хвилі. В цілому свій доробок вона сприймає як цілісний енергетичний потік, сугестією якого є ті чи інші настрої, дійства, атрибути та конструкції, тонко препаровані кольором та фактурою. Для такого виду творчості Ніні Буряк знадобився окрім таланту неабиякий мистецький професіоналізм і свобода, здобута роками праці на ниві образотворчого мистецтва.

Ніна Буряк яскравий представник митців 80-их та 90-их років. Того часу художниця вела активну виставкову діяльність, як в Україні так і за кордоном. працюючи як в живописі так і у графіці. Фолькльорно – модерні традиції, в поєднанні з абстрактними композиційними елементами в її творчості мали великий успіх. ЇЇ твори зберігаються у багатьох музеях України та приватних колекціях України, Канади, США, Австрії, Бельгії, Німеччини і т. д.

Відкриття виставки «Міжсезоння» Ніни Буряк в галереї «Зелена канапа» відбудеться 13 березня о 17.00. Ласкаво просимо!

Буряк Ніна Михайлівна. Народилась У Львові. Закінчила Львівський державний  інститут прикладного та декоративного  мистецтва, выдділ моделювання одягу (1980). Педагоги з фаху –  В. Овсійчук, М. Безпальків, Т. Кузьмінська. Працює в галузі живопису, графіки, та дек.-прикл. м-ва. Основні твори: «Портрет дітей»(1993), цикл «М.Чурай» (1993), цикл «Українські Мадонни» (1994), «Мотря Мазепа» (1995), «Козак Мамай» 1997,«Святе сімейство»(1996), цикл « На І.Купала» (1998), поліптих «Гуцульське весілля» (2000), цикл «Портрети друзів»(2004-2006), «Весняні квіти» (2010), цикл абстрактного живопису «Пошук рівноваги» (2011-2018). Отримала ГРАН-ПРІ конкурсу«КНИЖКА ВИСТАВКИ» на конкурсі «КНИЖКОВИЙ ДИВОСВІТ УКРАЇНИ» ( ХІІ київський міжнародний книжковий ярмарок

«КНИЖКОВИЙ СВІТ- 2009»). Член  НСХУ ( з 1990).