Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Олексій Коваль “Зустріч”. Живопис в техніці емалей. 31.01.- 19.02.2017

Олексій Коваль “Зустріч”. Живопис в техніці емалей.  31.01.- 19.02.2017

Всього два роки тому в “Зеленій канапі” відбулась перша персональна виставка київського художника Олексія Коваля. Тоді Олексій представив свої дерев’яні панелі вкриті листками міді на яких створив живопис у техніці гарячої емалі. Сказати, що виставка сподобалась замало. Виставка просто вразила! Особливо припали до душі глядачеві портрети в оточенні прекрасних барокових орнаментів.

З тих пір шанувальники постійно запитують: коли ж буде ще одна можливість побачити це незвичайне майстерне мистецтво? А тим часом його можна було дивитися на чисельних виставках у 2016 році в Київських галереях,а також  на виставці 2017 року в Дніпрі.

Як говорить Олексій, -  усі зустрічі в нашому житті – не випадкові. Часом буває так, що зустрічаєш людину, чуєш музику, бачиш картину і відчуваєш, що знав її завжди, розумієш її до найменшої риси. Напевне, так виглядає доленосний зв’язок, що тягнеться за нами крізь усі наші життя.
Сама такою, доленосною, є зустріч із творчістю Олексія Коваля. Його картини емаллю називають кодом нації, квінтесенцією усього, що ви бачили чи знаєте про Україну, природу, подорожі, життя. Особливо привабливою є надзвичайна довговічність живопису із емалі. Скільки б століть не минуло ці картини не зміняться. Тому й теми для творів Олексій обирає позачасові. Через них можна відчути зв’язок поколінь.

На виставці Олексія Коваля “Зустріч” на вас чекатимуть нові твори майстра із серій “Україна”, “Пейзаж”, “Натюрморти” у техніках гарячої емалі, а також не бачені досі у Львові кольорові офорти художника. Вже у цьому році побачені вами картини виставлятимуться в Одесі, Київі,Торонто, Відні..