Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Виставка «Було колись, на Україні» Володимира Патика

Виставка «Було колись, на Україні» Володимира Патика

Було колись, у Львові, молодий художник Володимир Патик навчався малярства у Йосипа Бокшая, Володимира Монастирського та Романа Сельського. Пізніше, зображуючи, в основному натуру, безкомпромісно продовжував ідеї модернізму та авангардизму, таким чином сміливо опираючись тоталітарній системі радянського періоду. Зрештою, художник залишив величезний внесок у мистецтві кінця ХХ століття і безперечно заслужив титул Народного художника України, став лауреатом Національної державної премії ім. Т.Г.Шевченка, а його твори є перлинами колекцій Національних музеїв України.

На виставці «Було колись, на Україні» будуть представлені рисунки та пастелі з натури Володимира Патика, створені протягом 70-80 рр, самовіддано фіксуючи образ зникаючої мальовничої України від Криму до Карпат.

Було колись… Дерев’яні церкви і млини, хатки під солом’яною стріхою, «під берегом у затінку, прив’язані човни, а три верби схилилися, мов журяться вони…» З 22 лютого до 13 березня 2011 ми можемо насолодитися майстерністю та настроєм цих творів в галереї «Зелена канапа».