Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Вікторія Проців та Олена Цілуйко «Ми родом з дитинства». Живопис та ляльки. 12 – 31 січня 2016.

Вікторія Проців та Олена Цілуйко «Ми родом з дитинства». Живопис та ляльки. 12 – 31 січня 2016.

Постійні учасниці Різдвяної виставки в «Зеленій канапі», цьогоріч не брали в ній участі. Цей факт засмутив постійних клієнтів галереї , та дарма, вони отримали швидке заспокоєння – свято буде! Вікторія та Олена подарують персональну виставку, відразу ж після Різдва!
Вікторія Проців є настільки популярною художницею, що вже давно мала б бути багатою, як поп-зірка. Її малюнки використовують у рекламній продукції, зокрема ринку “Шувар”, перемальовують, вишивають і продають в сувенірних крамницях, репродукують на посуді, текстилі, навіть на паспортних обкладинках. А продають , наприклад, у таких відомих всеукраїнських інтернет- магазинах, як «Модна каста»… І з усього цього Вікторія не має авторських відрахувань, ба навіть, слави, бо всі ці піратські вироби не підписують її ім’ям. На жаль…
Олена Цілуйко, що створює авторську ляльку з пап’є маше, відома українським колекціонерам, перш за все своїми яскравими, характерними, реалістично-шаржованими образами її скульптурних, не подібних на інших персонажів.
Обидві авторки, хоча уже й дорослі, і виховують своїх дітей, зовсім не забули, звідки вони родом. А родом вони з дитинства, яке не відпускають, яке продовжують і увічнюють у своїй творчості. Вони пам’ятають всі кумедні і світлі моменти тієї пори і нагадують її споглядачам їхніх виставок.
А для їхніх шанувальників, це настільки приємно, що вони віддячують художницям своєю любов’ю.

Ласкаво просимо на відкриття виставки, що відбудеться 12 січня о 17.00!

Біографічна довідка:

Олена Цілуйко

Закінчила Львівську національну академію мистецтв (2005р.) кафедру реставрації творів мистецтва. Авторські ляльки створює 2009р. Першими були іграшки на ялинку: “Свято в пап’є маше” – серія сюжетів про котика і мишку, експоновані на фестивалі “Ляльковий світ” та Різдвяній виставці в Зеленій канапі. Авторський проект “Дітвора”, який складався з трьох тематичних композицій, був представлений 2012р. в Украінському Домі (м.Київ) на виставці “Київ Тедді Ленд-2: ляльковий сезон”. 2009-2015 роботи експонувались на багатьох лялькових виставках України: фестиваль “Ляльковий світ” (м.Львів), Салон ляльок і ведмедиків Тедді “Модна лялька” (м.Київ), фестиваль “Лялькаr’t” (м.Львів), виставка “Натхнення” в історичному музеї (м.Дніпропетровськ), групова виставка “Євро 2012″ і традиційні Різдвяні виставки в галереї “Зелена канапа”, групова виставка “Сім простих історій про ніжність” в кав’ярні-галереї “Штука” (м.Львів). Кожна лялечка створена в єдиному екземплярі. Голівки, ручки, ніжки виліплені з паперової маси – пап’є маше, тіло текстильне, наповнене тирсою, волосся з фарбованого льняного волокна, або вовни.

Вікторія Проців

Народилася 1983 року у Львові в сім`ї художників. Закінчила ЛАМ (графічний дизайн) 2006 року. Автор багатьох персональних виставок,серед яких в Етнографічному музеї у Львові 2006 року та в «Зеленій канапі» 2007-мого та 2010- того рр. Учасниця Міжнародного Салону «Високий Замок» (2004, 2005, 2006 роки) в Палаці Мистецтв (Львів), та постійна учасниця групових виставок в «Зеленій канапі».

Виставки : 2010 – «Нова радість стала»; 2011   музей П.Тичини, Київ; 2011   «Падав сніг на поріг» , галерея Зелена канапа, Львів; 2011   Національний музей у Львові ім.Андрея Шептицького; 2011   виставковий центр «Шувар-Експо» , в рамках Lviv Fashion Week; 2012   готельно-відпочинковий комплекс «Вежа Ведмежа»; 2012   художній музей М.Біласа, Трускавець; Центр Української культури та мистецтва, м.Київ; 2013 – «Коли трави були вищі за нас» персональна виставка в «Зеленій канапі». Працює в техніці кольорової графіки, якої її навчив батько –художник та викладач у Львівській Академії Мистецтв –  Іван Проців.

Ляльки Олени Цілуйко:

Живопис Вікторії Проців: