Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

“Шовк і льон”. Виставка текстилю. Дарія Зав`ялова, Олена Зотова, Віоліна Даренська. 13 жовтня – 1 листопада 2015

“Шовк і льон”.  Виставка текстилю. Дарія Зав`ялова, Олена Зотова,  Віоліна Даренська. 13 жовтня – 1 листопада 2015

Неактуальний текстиль

Шовк і льон – це не тільки, і не стільки улюблені текстильні матеріали авторів, це такі собі знаки – символи – золото і срібло світу текстилю, два боки шляхетності, два набутки давніх великих цивілізацій, не менш коштовні ,ніж піраміди і тонка порцеляна…

Та найважливіше – це ставлення до матеріалу  з любов`ю і пошаною, принципове , декларативне заперечення тези про «зникання» матеріалу…

Так само принципове використання старих, немодних, не актуальних технік – ткацтва, вишивки, гачкування, аплікації . Це  така гра – розповісти про щось важливе старим словами, деколи сентиментально, деколи – з іронією.

Текстиль для всіх нас трьох – це  така оаза мрій і спогадів, в певній мірі втеча  в свій  таємний сад від основної роботи, що всіх нас об`єднує – прекрасного, але божевільного світу театру.

Про  кожного з авторів:

Дарія Зав`ялова – народилась , живе і працює у Львові. Закінчила ЛНАМ( відділ худ. текстилю).  Біля 50 групових виставок,  5 персональних(текстиль,живопис, ляльки) – в Національному музеї, в галереї «Дзиґа» , в Харківській муніципальній галереї, в галереї «Прімус», в Львівському палаці мистецтв. 60 вистав в різних театрах України. Головний художник Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва.

Олена Зотова – народилась, і довший час жила і працювала в Коломиї. Закінчила ЛНАМ(відділ худ. текстилю). Член Асоціації митців Коломиї. Біля 30  групових виставок, в тому числі кількоразова участь у Всеукраїнському Трієналє текстилю. Біля 15 вистав в різних містах України. Головний художник Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки. Зараз живе і працює у Львові.

Віоліна Даренська – народилась, живе і працює у Львові. Освіта – Національна Академія дизайну(Київ) . Основна галузь творчості – театральний костюм, текстильна пластика, ляльки. Участь в групових виставках в галереї Гері Боумена, на фестивалі «Ляльковий світ». Робота в багатьох проектах як художника з костюмів, зокрема з балетом «Життя». Працює художником з костюмів  Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва , автор костюмів до вистав «Таїна буття» і « Чєрєвічкі».