Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Ольга Кузюра “Інкарнації” 22.09-11.10.2015. Перша персональна виставка живопису.

Ольга Кузюра “Інкарнації” 22.09-11.10.2015. Перша персональна виставка живопису.

22 вересня на відкритті першої в своєму житті персональної виставки  Ольга Кузюра (1990 р.н., м. Мостиська, Львівської обл.) випускниця кафедри дизайну Лісотехнічного Університету та аспірант Львівської Академії Мистецтв, представить близько 15-ти великоформатних олійних полотен, створених протягом 2014-2015 року. В основі  виставки – фігуративний живопис, здебільшого в жанрі ню. Вибір цієї не простої з професійної точки зору теми Ольга пояснює таким чином:

ІНКАРНАЦІЇ  -  це пошук дзеркала, власного відображення в обєктах мого вивчення. В кожному образі знаходжу щось близьке і дуже чуже  – полярні нерозривні субстанції, що забезпечують динаміку вібрацій зі своїм матеріальним втіленням на полотні.

Відбувається порушення парадигми трактування фігури як тілесної матерії. За лаштунками видимого шукаю втілення для власних трансформацій реальності. Сформовані образи стають наслідком резонансу суб’єктивної емоції до об’єкта і його правдивої сутності.

Познайомитися з творчістю нової львівської художниці можна до 11 жовтня.  В Галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» .