Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

У Львові на виставці показали керамічний “Сад”

У Львові на виставці показали керамічний “Сад”

Фото: Ольга Швед

У львівській галереї “Зелена канапа” 24 лютого відкрили виставку двох львівських керамісток – Ганни Друль та Ірини Марко – “Сад”. На двох Ганна та Ірина представили близько 20-ти робіт. Твори авторок зберігаються у музеях України, а також приватних колекціях США, Європи, Японії, Німеччини, Польщі, України.

“Мене надихають рослини, ще й тема виставка – сад. Мої роботи – як насінинка, що проростає, тягнеться до світу. Керамічні форми такого об’єму трудомісткі, потрібно зробити ескіз, зліпити форму, випалити і пофарбувати – це більше місяця займає часу. Мені б хотілося, щоб мої арт-роботи мали довершений образ і викликала емоції, аби кожен бачив у них щось своє – рослину, хмаринку чи якийсь загадковий об’єкт”, – каже керамістка Ірина Марко.

Керамічний сад від Ганни Друль та Ірини Марко сповнений символічно-абстрактних рослин, плодів – кажуть мистецтвознавці.

“Виставка саме про це: про амбівалентність, двоякість. Ірина ще не знайшла відповіді, і я не знайшла. Зараз такий час – подвійний, мусиш жити і працювати, ніби нічого не сталося, але весь час переживаєш, і всі ці емоції та думки накладаються. І виставки в такий час: думаєш, наскільки вони доцільні? Чи варто, чи не варто?” – Ганна Друль.

Триватиме виставка “Сад” у галереї “Зелена Канапа” до 15 березня.

на сайті газети