Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

«П’ята пора року». Виставка Івана та Оксани Проців. 4-23 листопада 2014

«П’ята пора року». Виставка Івана та Оксани Проців. 4-23 листопада 2014

В листопаді в «Зеленій канапі» настане «П’ята пора року», саме так називають період карнавалів.

Яскрава естетика карнавалів, костюмів і масок, загадково веселої феєрії  завжди вабила художників, адже це дуже вдячний грунт для інспірацій. Майстер своєї справи, естет та інтелігент Іван Проців представить на виставці близько десяти вишуканих «карнавальних» творів.

Чотири ж інші пори року, оспіваних в алегоричній манері зобразила його  дружина – художник Оксана Проців. Її осінь, зима та весна це жіночі образи, вишукані квіти і рослини, графічно – живописні «сади краси» на папері та шовку.

Безумовно виставка «П’ята пора року» стане окрасою похмурого листопадового Львова,  подарує естетичну насолоду численним шанувальникам творчості відомого подружжя, що не вперше виставляється в галереї «Зелена канапа»,  і на виставку котрих завжди чекають з нетерпінням.

Іван Проців народився 1958 року в с. Княжолука Івано-Франківської області. Закінчив Львівське художнє училище ім. Труша в 1977 році та Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва 1984 року (проектування інтерєрів). З  1992 року є Членом Спілки художників України. Нині працює викладачем на кафедрі академічного живопису у Академії мистецтв. Займається графікою, живописом та іконописом (церква св. Анни у Львові та церква Василіан в Золочеві).

З 1986 року активний учасник більш ніж двадцяти регіональних та міжнародних виставок. Автор 16 персональних виставок  у Києві, Львові, Шанхаї,  Ханчжоу  і Торонто. 2009 року – „Жінки світу” персональна виставка в галереї «Зелена канапа»

Заслужений діяч мистецтва України з 2008 року. Доцент кафедри академічного живопису ЛНАМ .

Ряд творів є власністю Міністерства культури України.

Оксана Проців народилася 1961р. у м.Чимкенті (Казахстан).

У 1984р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (нині Львівська Національна академія мистецтв) . З 1992 р. представляє свої роботи на виставках. Учасниця регіональних, республіканських та міжнародних виставок.

Персональні виставки:

2001 – Музей етнографії та художнього промислу, Львів, Україна

2003 – галерея  “ART SHOW”,Торонто, Канада

2008 – готель “Опера”, Львів

2010 – «Рожеві сни» персональна виставка в «Зеленій канапі»

2011 – персональна виставка в Львівському Національному Музеї імені Андрея Шептицького.

20011 – готельно – відпочинковий комплекс «Вежа ведмежа».

Займається станковою графікою, малярством, іконописом.  Роботи знаходяться в галереях та приватних збірках України, Росії, Канади, Польщі, Голандії. Живе і працює у Львові.