Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

Львівський художник зобразив Степана Бандеру та Антоніо Бандераса братами, що грають в теніс

Львівський художник зобразив Степана Бандеру та Антоніо Бандераса братами, що грають в теніс

 

Фото: Ольга Швед

2 вересня у львівській галереї “Зелена Канапа” відкрили нову виствку відомого львівського художника Юрка Коха “АРДЕКОХ”. Це продовження художнього циклу, презентованого Юрієм Кохом у вересні 2013 року.

В експозиції художник представив нові роботи з відомої вже “гуцульської” серії, зокрема, полотно — “Гуцулка з абсентом”, а також “Емансипантка” та “Дівчина з тату”, “Сестри” (мулатки в українських строях),багатолике полотно “EMI GRACIA”, дещо з нового циклу “Манекени”, а також окремі “вуличні сценки”. Особливо привертає увагу картина “Брати”, на якій зображені провідник українського повстанського руху Степан Бандера разом з голівудським актором Антоніо Бандерасом. Вони вдягнені у кольорові светри та тримають тенісні ракетки.

“А хіба вони не схожі? І не лише прізвищами!”, – каже художник Юрко Кох. Також він представив картину, на якій зображена книга із надписом “СОЧИнения”. В.Ф. Янукович”, – Даму у зеленому капелюсі, яка була так схожа на нашого екс-президента я продав у Києві. А цю роботу я намалював наступного дня після Оллімпіади в Сочі. Там лише чотири вогні, бо ж пятий не загорівся”.

Для підтримки мистецтва художники Юрко Кох та Ольга Кох взяли участь у мистецькій лотареї. Вони виставили у якості лота картину “Весільний Музика” (70х60 см, п./о., 2014 р.), яка коштує близько 20 000 гривень. Кожен, хто купить лотарейний квиток за 50 гривень, матиме можливість виграти оригінал картини.

Експозиція триватиме до 22 вересня, а розіграш картини відбудеться в неділю, 30 листопада о 18 годині.

Автор: Ольга ШВЕД