Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

“АРДЕКОХ” частина друга. Проект Юрія Коха. 2- 21 вересня 2014

“АРДЕКОХ” частина друга. Проект Юрія Коха. 2- 21 вересня 2014

Нова виставка «АРДЕКОХ» у Зеленій канапі” є послідовним продовженням однойменного малярського циклу, вперше презентованого Юрієм Кохом у вересні 2013 року.

 З того часу окремі твори вже побували на двох персональних виставках у Києві – “Body Town. Тіло міста” та у Дрогобичі – “Територія Бруно Шульца”.

Сьогодні проект «АРДЕКОХ» вже переріс у довгограючий, або, зі слів автора —  у нескінченно-незакінчений проект, з котрого «зістрибнути» вже просто не можливо…”

В кожному разі, це не є “примусове” наслідування останнього з великих стилів ХХ ст., а лише артистичне загравання з ним, занурення і виринання з системи АРДЕКОординат, деколи відверте іронізування з його формальних меж, та, що гріха таїти, меж інтелектуальних…

Проте, найпотужнішою мотивацією даної теми є потреба художника доробити те, на що забракло фантазії та часу галицьким мистцям 30-х років до початку Другої світової війни. Доробити так, ніби-то жодної війни не було. Доопрацювати стиль, без котрого не можливо бути Львів’янином.

 Експозиція, що триватиме  до 22 вересня містить нові портретовані персонажі з відомої вже «гуцульської» серії, зокрема, полотно — «Гуцулка з абсентом» (перша в історії світового мистецтва), а також «Емансипантка» та «Дівчина з тату», «Сестри» (мулатки в українських строях), «Брати» (Степан Бандера з Антоніо Бандерасом), багатолике полотно «EMI GRACIA», дещо з нового циклу «Манекени», а також окремі «вуличні сценки», інспіровані розмаїтими чинниками епохи АРДЕКО.