Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Наталя Бартків “Дім там де ти” персональна виставка. 12 – 31 серпня 2014.

Наталя Бартків “Дім там де ти” персональна виставка. 12 – 31 серпня 2014.

Де б ти не був, стань душею того місця.

Румі

Кожен  митець обирає свій предмет для оспівування. Хтось оспівує еротику, комусь близька соціальна тематика. Наталя Бартків малює Дім, що є прихистком твоєї любові. Кожен предмет в інтер’єрі цієї домівки оберігає твою історію. З цього горнятка ти п’єш каву зранку, ось ту фігурку ти привіз із найкращої подорожі, а ця квітка зацвіла у твій день народження… Роботи Наталі  для тих хто не шукає в живописі академічної правильності в побудові композиції, чи рисунку, а для тих хто цінує справжню щирість, душевність художнього твору.

Після своєї минулорічної виставки в “Зеленій канапі” Наталя Бартків провела майстер клас та взяла участь у благодійному  аукціоні на запрошення посольства Великобританії у місті Київ,  здійснила традиційну персональну виставку в “кав`ярні Леваковського” у Львові, а також взяла участь у 10-тому міжнародному пленері “Інсіта” у Словаччині.

Її твори є у колекції Музею Примітивного Мистецтва у Словаччині та стали окрасою Дому, відтоді відколи опинились в приватних колекціях Австрії, Іспанії, Канади,  США, Росії.

Четверта персональна виставка Наталі Бартків в «Зеленій канапі» триватиме до останнього дня літа.

Ласкаво просимо!