Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

У Львові представили виставку робіт зі скла, виконані у техніці ф’юзінг

У Львові представили виставку робіт зі скла, виконані у техніці ф’юзінг

З персонально виставкою «Дві душі», на якій представлені скляні панно, об’ємні композиції, світильники та обрамлення для дзеркал, можна ознайомитися у львівській галереї «Зелена канапа» з 10 по 29 червня 2014.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«Я хочу бачити цей світ яскравим, тому в моїх роботах так багато кольору», – розповідає авторка Ольга Турецька.

Назва говорить сама за себе, адже речі, створені руками, мають свою «душу», а тим паче, коли це скло. Воно, за словами художниці, має свій характер та життя. «Кожного разу, коли відкривається муфельна піч для випалювання скла, існує момент несподіванки. Не можна бути впевненим у тому, що вийде саме те, що ти задумав.. І постійно запитуєш: і як цього разу повелося скло?.. Скло може перебувати в різних станах, бути рідким і твердим, але завжди є крихким. Його душа така ж вразлива, як і моя», – розповідає Ольга.

Техніка Турецької вирізняється тим, що її роботи мініатюрні та виконані у техніці ф’юзінг, яка полягає в тому, що зі спеціального скла вирізають потрібні елементи, викладають в композицію і спікають при температурі 800 градусів С в буферній печі. На виконання однієї роботи йде приблизно тиждень.

Серед робіт і льодяникова урбаністика з крихітними будинками, і чудернацькі звірі, ніби з полотен Марії Приймаченко, і патріотичні блакитно-жовті зайці.

http://zik.ua/ua/news/2014/06/11/u_lvovi_predstavyly_vystavku_robit_zi_skla_vykonani_u_tehnitsi_fyuzing_496528