Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

«Дві душі» декоративного скла

«Дві душі» декоративного скла

 

13 червня 2014 року 10:00

 

Вироби зі скла можуть стати яскравим доповненням будь-якого інтер’єру

У цьому можна було переконатися, побувавши на відкритті виставки авторських виробів зі скла Ольги Турецької – «Дві душі». Кольорові зворушливі скляні панно, об’ємні композиції, світильники та обрамлення для дзеркал дають змогу на хвилину відчути себе в казці, де кожна маленька фігурка сповнена таємничості.

Художниця Ольга Турецька вважає, що скло має свою “душу” і характер. “Скло може перебувати у різних станах, бути рідким і твердим, але воно завжди крихке. Його душа така ж вразлива, як і моя”, – розповідає автор. Усі композиції виконані в технології fusing (з англ. fuse — «спікання, плавлення»): зі спеціального скла вирізають потрібні елементи, викладають у потрібну композицію і спікають при температурі 800 градусів у муфельній печі.

«Задзеркалля», «Чарівна во­да», «Яскравий момент», «Імператорський сад», «Портрети», «Ритуал», «Коти» – усі ці скляні фігури захоплюють яскравими барвами. Авторка присутності «дитячих» мотивів не заперечує: «Кожна доросла людина в душі завжди залишається дитиною. Усе в житті бере початок з дитинства, і наше майбутнє залежить від того, якою у нас була ця пора. Усі мої роботи дуже кольорові, бо мені завжди хочеться бачити світ яскравим». Побувати там, де трапляються дива, усі охочі зможуть до 29 червня, – у мистецькій галереї «Зелена канапа».

http://www.wz.lviv.ua/photo/1029