Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

1-20/07/2014 – Анна Попова “Шепіт трав” черпаний папір

1-20/07/2014 – Анна Попова “Шепіт трав”  черпаний папір

Папір – особливо важлива матерія. Він співучасник творення історії, науки, літератури, людських доль і , безперечно, творів образотворчого мистецтва також.

Анна Попова продемонструє нам на своїй персональній виставці, як папір може бути й самостійним твором мистецтва.

Завдяки давній технології виготовлення ручного паперу – ми маємо таку можливість, адже роботи створюються безпосередньо кольоровими масами, без подальшого розмальовування.

Японський черпаний папір виготовляється з рослинної сировини. Це цікава дослідницька робота, адже автор сам готує рослини для своїх робіт. Він ніби чарівник організовує і викладає кожну часточку, і створює з них задуману композицію. Процес підготовки до роботи займає багато часу, але все компенсується у процесі творення.

Не випадково, ця виставка називається «Шепіт трав», адже часто саме сировина, її колір чи структура, підказують сюжети майбутніх робіт. Трави ніколи не здіймають галасу, вони тихенько перешіптуються з вітром, котрий приносить і розповідає їм історії з усього світу. Саме цими історіями, що народжені самою природою,  Анна хоче поділитися з вами.

Анна Попова уродженка Луцька, випускниця текстильної кафедри в ЛКДУМ ім. Труша і ЛНАМ. Виставкову діяльність розпочала з 1991 року. Член НСХУ з 2002 року.

У 2004 отримала стипендію міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Під час навчання на котрій і освоїла технологію черпаного паперу.

 Організувала 11 персональних виставок в Україні і за кордоном. Учасниця більше 60-и  міжнародних, 67-и всеукраїнських і регіональних виставок.

Займається гобеленом, батиком, ручним черпаним папером, друком на тканині, об’ємно-просторовою пластикою з лози.