Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Вікторія Дубовик “Жіночі примхи”. Розпис на шовку. 29.04 -18.05. 2014

Вікторія Дубовик “Жіночі примхи”. Розпис на шовку. 29.04 -18.05. 2014

Доцент кафедри художнього текстилю ЛНАМ Вікторія Дубовик, художниця, що обрала улюбленою темою своєї творчості «жінку». Адже вважає ця тема є класичною і невичерпною.

Жінка – юна і у віці,  розкішна і капризна, непередбачувана, часом комічна, часом витончена, кожна зі своїми примхами. На цих особливостях акцентовано і вони стали об’єднавчою ідеєю виставки. Жінка – очима жінки.

Щодо техніки виконання, то досконале володіння розписом по тканині, гарячим і холодним батиками, вільним розписом, авторські інновації, дозволяють пані Вікторії знаходити відповідне рішення для кожного сюжету. Сюжети декотрих  шовкових картин Вікторії Дубовик для цієї виставки є трактуванням класичних , таких як «Викрадення Європи», Юдиф…

18 травня о 19 Вікторія Дубовик дасть майстер клас з виготовлення батику! Деталі тут


Вікторія Дубовик
народилась і живе у Львові.

У 1979 році закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв, відділення художнього текстилю, з яким і поєднала своє професійне життя.

З 1986 року вона старший викладач, а з 2006 приват – доцент кафедри.

Бере участь у міжнародних, національних та регіональних виставках. Роботи знаходяться музейних колекціях України та Польщі (СХ України, Міністерстві Культури), та в приватних колекціях Польщі, Німеччини, Австрії, Ізраїлю, Росії, США, Бельгії та Канади.

Автор більш ніж 30- ти персональних виставок, які відбувалися в Україні, Польщі, Канаді, Австрії і Німеччині.