Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

“ІнвентаRизація” Фотопроект Юрія Шипунова. 18.03 – 2.04. 2014

“ІнвентаRизація” Фотопроект Юрія Шипунова. 18.03 – 2.04. 2014

Фотохудожник Юрій Шипунов фотографує уже 45 років поспіль. То ж не дивно, що творчий доробок вже потребує інвентаризації. Саме в процесі такого відбору виникла концепція цієї виставки, що представить погляд автора на об’єкти, фрагменти, «мінімалізми» та артефакти . Серед фото створених з 1983 до 2013 року є як аналогові (ручний друк),  так і цифрові, проте без використання Photoshop, чи подібних комп’ютерних програм.

Як стверджує Юрій Шипунов: «нове – це добре забуте старе» і цей проект є своєрідне занурення в його фотографічну молодість.

Юрій Шипунов народився 1951 року. Заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва – Excellence FIAP, 2003. Заслужений художник Творчої Спілки «Фотомистецтво» –  Excellence PHOTOART, 2012 р.

Шипунов здійснив більш ніж 10 виставок в різних містах Білорусі, Росії, Польщі та України. Він володар кількох десятків різноманітних нагород – медалі, дипломи, блакитні стрічки FIAP…Декілька  фотографій  Юрія Шипунова є в різноманітних європейських галереях і музеях – від Фінляндії до Іспанії.

Шипунов – засновник творчого об’єднання –  фотоклубу «Домінік», та однойменної авторської фотошколи, що на сьогодні є улюбленою його сферою діяльності.