Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

У Львові відкрили традиційну різдвяну виставку півсотні митців

У Львові відкрили традиційну різдвяну виставку півсотні митців

Фото: Ольга Швед
 17 грудня у львівській галереї “Зелена канапа” відкрили сьому традиційну групову“Різдвяну виставку”. Близько півсотні митців зі Львова, Ужгорода, Києва та з-за кордону представили роботи на новорічну та різдвяну тематику. На виставці є графіка, живопис, кераміка, вітраж, текстиль, іконопис та інше, відомих митців та початківців, у різних стилях та жанрах.

Львівська художниця Олена Каменецька-Остапчук малює картини із “дитячими враженнями”.

“Моя картина про новорічну львівську площу Ринок виглядає святковою, можливо саме завдяки різнокольоровим вогникам у кутку роботи. Я хотіла передати дитяче враження від свят. Для дитини свята це – різнокольорові вогники, подарунки і ялинки”, – каже художниця.

Усі твори запрошених до участі митці спеціально створили цього року. Єдина умова – має бути тема новорічних свят. Тому на виставці є і картини із зимовими мотивами і святкові подарунки: світильники, ляльки та кераміка.

“Обожнюю цикл різдвяних виставок у галереї. Щороку мої улюблені художники – Юрко Кох, Анна Атоян, Соломія Ковтун представляють чудові і оригінальні роботи на святкову тематику. Дуже вразила лялька-магодза у зимовому вбранні від Інни Івасюк. Кожного року ці виставки створюють новорічний настрій ще за два тижні до свят”, – каже відвідувачка виставки львів’янка Олена Папроцька.

Різдвяна виставка триватиме у галереї “Зелена канапа” до 12 січня 2014 року.

Ольга ШВЕД

Джерело: Gazeta.ua