Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

РІВНОВАГА. Петро Сметана. 26 листопада – 15 грудня 2013

РІВНОВАГА. Петро Сметана. 26 листопада – 15 грудня 2013

Типовий представник поширеного у  львівському образотворчому мистецтві постекспресіонізму молодий живописець Петро Сметана представить нову персональну виставку в «Зеленій канапі» під назвою «Рівновага».

Петро, що на першій в біографії сольній виставці (2010) так емоційно змалював кольорові ознаки плюсів та мінусів, сьогодні демонструє рівновагу, спокій і нічого зайвого.

Створюючи нову живописну серію  Сметана користувався принципом: менше, та краще.

Всього лиш десять монументальних (півтора метра з однієї сторони) полотен з простим, не перенасиченим деталями сюжетом, в стриманій, вишуканій кольоровій гамі та з використанням різноманітних експериментальних для живопису матеріалів і пристосувань, від шпателів для ремонту та піску, до ляпів фарби, олії і емалей, утворили мінімалістичну, філософську колекцію. Вона не для швидкого «кліпового» перегляду, а для довгих медитативних споглядань зі смакуваннями живопису.

Петро Сметана народився 1985 року. За освітою дизайнер – випускник Львівського Національного Лісотехнічного Університету (2008) . Вільний художник. Живе у Львові. З 2007 року співпрацює з галереєю «Зелена канапа»в якій здійснив свою першу персональну виставку і є її  улюбленим художником та предметом гордості.