Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

На виставці «Ардекох» львів’янам пропонують побачити Гоголя у жіночому вбранні

На виставці «Ардекох» львів’янам пропонують побачити Гоголя у жіночому вбранні

вівторок 03 вересня, 2013

3 вересня 2013 р. Відкриття персональної виставки живопису Юрка Коха «Aрдекох»
Фото 9 / 93 вересня 2013 р. Відкриття персональної виставки живопису Юрка Кох
На виставці «Ардекох», яка відкрилася сьогодні, 3 вересня, у львівській галереї «Зелена канапа», відвідувачам пропонують побачити не зовсім звичного художника Юрка Коха. Цього разу старі і нові роботи об’єднує стиль ар-деко. Серед портретів, які представлені на експозиції, можна пізнати обличчя письменників, артистів і навіть політиків.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

«Ардекох» – друга персональна виставка Юрія Коха. Вона являє собою поєднання зображень італійських вулиць, панянок у капелюшках, робіт у вигляді вивісок із незвичайними, навіть химерними портретами: тут є зображення тенора Олега Лихача, Бруно Шульца, Гоголя у жіночому вбранні і навіть «Портрет поважної дами» у зеленому капелюшку, риси обличчя якої дивним чином нагадують відомого українського політика.

Як зазначила історик мистецтва Наталія Космолінська, представлений стиль ар-деко скромний, але рафінований. «Юрій Кох не відтворює його напряму. Але ар-деко тут присутній тими персонажами, які ходили вулицями, як от Бруно Шульц, цими вивісками, дрібними захованими деталями», – говорить Наталія Космолінська.

Сам Юрій Кох так говорить про свою виставку: «Єдина річ, яка випадає зі стилю ар-деко – портрет тенора Олега Лихача. Але він має право тут висіти, тому що Олег Лихач – артист. Навіть половина слова – «ар» – вказує на те, що він тут має бути. Також тут є цикл робіт «Familia». Скоро у Львові має відкритися заклад італійського харчування. Тому я зробив серію італійських містечок для цієї затишної кнайпи».

Виставка Юрія Коха зібрала чимало поціновувачів творчості митця. «Загалом як приклад сучасного мистецтва це була дуже хороша виставка, тому що це мистецтво є зрозумілим навіть пересічному глядачеві. Мені сподобалась одна дуже цікава картина. Я припускаю, що цією роботою автор пропонує глядачам оцінити, як нашому Президентові пасують зелені капелюшки», – поділився враженнями відвідувач п. Роман.

ZIK