Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

Побувати в «Кімнаті естампу». 6 липня 2013

Побувати в «Кімнаті естампу». 6 липня 2013

Ярина Коваль (4)

фото: Ярина Коваль (4)
Цікаву роботу, для створення якої використав метеликів та ялинкові голки, запросив подивитися своїх друзів та знайомих до галереї «Зелена канапа» молодий львівський художник Василь Савченко

Ірина Чорненька

Бо саме тут відкрилася персональна виставка його робіт «Кімната естампу», яка триватиме  до 21 липня.

Експозицію (у біографії цього митця вже не першу) Василь Савченко уклав із творів, виконаних у техніках  ліногравюри та офорту — акватинта, мецотинто. Про свою творчість говорить так: «У мене немає концепції, або якщо вона є, то це для мене поки що таємниця. Я просто друкую графіку»

«Василь експериментує зі стилістикою, кольором, технікою. Ще рано говорити про сформований стиль, але вже відчувається, що у нього є смак, художній талант», — коментує подію директор галереї  Олеся Домарадзька. Зрештою, це не особливо дивує, адже Василь, випускник Львівського коледжу декоративного та ужиткового мистецтва імені Івана Труша, який зараз навчається на кафедрі монументального живопису Львівської національної академії мистецтв, виріс у родині митців. Отож має ту впевненість, якої часто бракує юним митцям, хоча й обрав для себе графіку, а не живопис, завдяки якому зробив собі творче ім’я його батько.

«Щоліта, влаштовуючи виставки художників-початківців, ми відкриваємо мистецькому світові нову особистість. Такі події дуже потрібні. І зараз ми теж передбачаємо, що в особі Василя Савченка нова зірка на мистецькому небосхилі таки росте», — додала Олеся Домарадзька.

 на сайті Львівської газети