Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

Художниця з Калуша відкриває львів’янам «Голос Всесвіту» Вівторок 11 червня 2013

Художниця з Калуша відкриває львів’янам «Голос Всесвіту» Вівторок 11 червня 2013

Вчора, 10 червня, у Львові в галереї «Зелена Канапа» художниця та поетеса Світлана Семанів репрезентувала свою першу персональну виставку «Голос Всесвіту». На виставці представлено 15 картин, на яких зображено єднання людини з природою.

Про це повідомив кореспондент ІА ZIK.

Всеохоплюючі явища глобалізації в сукупності з поширенням масової культури під прапором Голлівуду принесло світові «нову релігію». Майже кожен з нас є її адептом. Яскравим прикладом такого явища стала і Світлана Семанів, адже вона присвячує свої твори Анджеліні Джолі, Тіні Кароль та Олені Реріх, цитує Євангеліє та Олену Блаватську.

«Мені подобається Олена Реріх, адже вона – безцінний дар, душевна мудрість для тих, хто шукає шляхи. Олена Блаватська – найавторитетніший містик, у ній так красиво поєднується легкість і висока мудрість, мужність і простота»,– розповіла художниця.

Світлана Саманів, яка не має вищої мистецької освіти, ще з дитинства мріяла стати художницею. За словами мисткині, любов до мистецтва їй прищепила мама, яка бачила у доньці великий талант. Саме мама завжди підтримувала Світлану в усіх її починаннях.

«Я сприймаю близьких як подарунок Всевишнього. Дякую мамі. Лише тепер, коли маю власних дітей, можу сповна оцінити її материнську любов і турботу. Мама, моя біла голубка, вона завжди мріяла, щоб я малювала»,– поділилася Світлана Саманів.

Окрім живопису, жінка також пише поезію. Живописні твори супроводжує своїми віршами та коментарями. Мисткиня видала книгу «голос Всесвіту», яку разом з художніми творами представила на виставці.

Усі роботи Світлани Семанів яскраві та оптимістичні. Художниця зображує єднання природи з людиною. Також часто зображує дітей, які, за словами художниці, вчать нас любові та милосердя.

Про свою місію Світлана Саманів пише так: «Матінка земля наша зараз втомлена і хвора, потрібно зцілити її своїм прагненням до Світла, це є ціль моєї творчості, її духовна сторона». Світлана вірить у те що робить, саме така щирість замішана на певній наївності і є цінністю її творчості.

 http://zik.ua/ua/news/2013/06/11/413577