Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Архів подій

“Львівський пейзаж. Кращі майстри.”Дні Львова в Сумах. 21.04.2013

“Львівський пейзаж. Кращі майстри.”Дні Львова в Сумах. 21.04.2013

У квітні 2013 року в Сумах проходили дні міста Львова організовані Львівською Міською Радою,зокрема Відділом Промоції міста. Галерея “Зелена канапа” підготувала в межах акції тематичну виставку «Львівський пейзаж. Кращі майстри».Куратор виставки  Олеся Домарадзька запропонувала твори стилево різних художників, із різних поколінь.

Львів – унікальне місто на мапі України. У ньому знаходиться 80% культурних пам’яток нашої держави, а увесь центр міста офіційно належить до архітектурної спадщини ЮНЕСКО. Ба навіть галерея сучасного мистецтва «Зелена канапа», що підібрала виставку львівських живописців розташована в середньовічній кам’яниці датованій 1570 роком.

Звичайно, таке місто не може залишати байдужим художників і воно є вдячною натурою для змалювань.

Львів – місто художників. У ньому є п’ять вищих навчальних закладів, що навчають на художників. Два з них – можуть похвалитись  тривалої тяглістю славетних традицій – Львівський коледж Декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша та Львівська Національна Академія Мистецтв. Отже конкуренція в місті серйозна, що сприяє розвитку яскравих мистецьких особистостей.

Муніципальний інформаційний портал

На сайті Агенції Промоції “Суми”

На сайті Sumy News

На сайті новин Zahid.net

У газеті Експрес

YouTube

Gazeta.ua

Юрій Кох (1958 р.н.)  1978—закінчив Коледж декоративного та ужиткового мистецтва імені І.Труша. 1986—закінчив Поліграфічний інститут у Львові. 1988-1992—член Мистецького угрупування «Шлях».
З початком третього тисячоліття – член Сукцесійного цеху Leopolis.
Дизайнер понад 70-ти книг.
Автор статей та есеїв на мистецьку тематику.
Нагороджений медалями та дипломами 5-ти міжнародних виставок.
Його твори є в збірках Львівської картинної галереї, Музею сучасного мистецтва в Києві, в Українському інституті Нью-Йорка, Petit format museum в Бельгії, Tokio Tama ART UNIVERSITY в Японії.
Його прізвище фігурує в «Топ-10» списку найвпливовіших осіб культури Львова, згідно до опитування журналу «AZарт». Легендарна особистість у Львові, інтелектуальний художник. 1984-2010—учасник 200 графічних та малярських виставок у 30-ти країнах світу.

Ольга Погрібна-Кох

народилась у Львові в 1970 році в сім’ї науковця і художниці.

Працює у жанрах: малярство, друкована й мальована графіка, поліграфічний дизайн, авторський жанр „пляшк’арт” (уперше репрезентований у Львівській картинній галереї в 1994 р.).

Учасниця 130 міжнародних виставок у 31 країні світу. Отримала 6 нагород в жанрі друкованої графіки в Італії, Китаї, Литві, Польщі, Румунії, Югославії. Твори знаходяться у 21 громадській та численних приватних збірках різних країн. Коло практичних зацікавлень: езотерика, йога, кулінарія, реставрація меблів, садівництво, інтер’єрний дизайн, музика. Засновниця і президент єдиного у світі „Пупсичного Клубу”, закритого для загалу.

Суто малярством Ольга Погрібна-Кох займається фактично від 2002 року.

Ольга Кваша  1976 – народилася в Луцьку. 1999 – закінчила Львівську Академію Мистецтв.
Живе та працює у Львові.
Твори у приватних колекціях України, Росії, Польщі, Франції, Голандії, Великобританії, США, Канади, Японії, Бразилії. Проілюструвала три дитячі книжки.  Дуже популярна художниця.

Соломія Ковтун народилася 1984 року в м. Золочів, Львівської області. У 2008 році закінчила Львівський Національний Медичний Університет імені Данила Галицького. У 2007 році поступила у Львівську Національну Академію Мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва. Пише виключно архітектуру Львова зовсім по-своєму. Водночас її стиль цілком відповідає тенденціям сучасного малярства Європи. Чим і заслужила участь у цій виставці.

Олена Каменецька-Остапчук

Народилась1964 року у Львові,  закінчила Український Поліграфічний Інститут ім. І. Федорова, відділення графіки. Учасник понад 20 всеукраїнських виставок, незмінний учасник Львівських Осінніх Салонів. Член Спілки Художників України. Автор п’яти персональних виставок. Пише переважно Львів. Майстер нічного пейзажу.

Сергій Міхновський Львів’янин, випускник архітектурного факультету Львівської Політехніки. Займається малярством, графікою, інсталяціями. Міхновський є членом Національної спілки художників України, членом спілки «Клуб українських митців» (КУМ), членом міжнародної асоціації художників США (IWA, USA).

Починаючи із 1987 року бере участь в різноманітних виставках на всіх континентах. Його стиль – це своєрідний поп-арт, що сформувався під впливом львівської школи декоративного малярства. Куратор арт-проектів. .Він був серед тих митців, які були першими з України представлені на аукціоні «Сотбіс» 2007 року в Штудгарді.

Його твори знаходяться в музейних та приватних колекціях більше, ніж 20 країн світу, серед інших і в колекції «клану» Кенеді.

Петро Сипняк (1959 р.н.)  З 1982 бере участь у художніх виставках в Україні та за кордоном.
Член Національної Спілки художників України.
Член Спілки художників “КУМ”. У 2002 отримав звання  Заслужений художник України. Його твори знаходяться в багатьох музейних збірках. Він був серед тих митців, які були першими з України представлені на аукціоні «Сотбіс» 2007 року в Штудгарді. До теми львівського пейзажу звернувся відносно недавно. Дуже популярний митець.

Петро Сметана 1985 —народився в місті Самбір, що на Львівщині. 2008 —закінчив Львівський Національний Лісотехнічний Університет, факультет дизайну. Член Спілки Художників України. Дуже талановитий живописець – монументаліст. Його Львів – не туристичний, не парадний, тужливий Львів, що розсипається на очах у  найстарішому з його районів (пл.. Старий Ринок).