Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Художники

Сергій Міхновський

Сергій Міхновський

Львів’янин, випускник архітектурного факультету Львівської Політехніки. Займається малярством, графікою, інсталяціями. Міхновський є членом Національної спілки художників України, членом спілки «Клуб українських митців» (КУМ), членом міжнародної асоціації художників США (IWA, USA).

Починаючи із 1987 року бере участь в різноманітних мистецьких виставках в таких містах, як Львів, Київ, С.-Петербург, Таллін, Варшава, Краків, Манчестер, Белград, Кассель, Мілан, Піза, Калгарі, Едмонтон, Сіетл, Атланта, Сарагоса, Барселона, Сан Пауло, Буенос Айрес, Осака, Токіо та ін. З 1990 року відбулося 18 персональних виставок в Україні і за кордоном. Найбільш відомі з них: «20 днів з одного життя», «Прожект», «Соло», «Біла Натура», «Транзит 92 — 96», «Абетка», «Beautiful life …?», «Час. Хроніка ХХ століття», «ТриКУТник», «Зрозумілі мотиви», «Антисеметрія».

Куратор арт-проектів: «Гроші, гроші…» (перша в Україні міжнародна акція пошт-арту), «7 на 1» (пам’яті Andy Warhole-а), «Два в одному» (тандемне малярство).

В 2000 р. Сергій Міхновський був нагороджений премією міського голови міста Львова та галереї Гердан за найкращий кураторський проект року, в 1997 р. отримав премію за інсталяцію на Львівському осінньому салоні «Високий Замок», а в 1995 р. — друга премія на малярському пленері, м. Краків.

Він був серед тих митців, які були першими з України представлені на аукціоні «Сотбіс» 2007 року в Штудгарді.

Його твори знаходяться в музейних та приватних колекціях більше, ніж 20 країн світу, серед інших в колекції «клану» Кенеді.

«Каре. 50 квадратів»- персональна виставка

 Музей 

Традиційна Різдвяна виставка в “Зеленій канапі” 11.12 – 13.01.2013

22/07 – 10/08/14 – ПАН ТРЮФЕЛЬ – арт проект Сергія Міхновського