Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

“Мандри” У. Нищук-Борисяк, О. Кравченко, О. Лозинський. 30.04 – 19.05.13

“Мандри” У. Нищук-Борисяк, О. Кравченко, О. Лозинський.  30.04  – 19.05.13

Трійця дуже талановитих та самобутніх художників інтерпретує неовізантійський та фольклорний стиль на сучасний манер. За чотири роки творчої дружби вони  вже створили разом п’ять виставок, у тому числі й в рамках проекту «Від Романа до Йордана» і виставку 10 х 10 «сто wIkon Львова»  у галереї «Зелена канапа» в листопаді минулого року.

Цього разу вони представлять нову, як завжди не подібну до попередніх, несподівану  концептуальну виставку про мандри.

Мандрувати завжди цікаво і робити це можна по-різному. Ольга змалювала справжню мандрівку світом на літаку, авто Вольксваген, що поїде на захід.

Остап мандрує не виходячи з помешкання, змалювававши  предмети, які розповідають про життя. “ Помешкання  – це певний портрет її власника. Людина створює своє середовище, наповнює його речима, які їй потрібні  для побуту і для душі. Інтер’єр наповнюється з часом купованими та подарованими, привезеними чи знайденими, забутими кимось предметами, котрі завжди нам про щось нагадують (ярмарок в Венеції, Косові чи Загребі, похід в Зелене під дощем за трійцею, батьківську хату, Дзигу і виставку Патика в ній, майстерню на Рогатинців і вициганену картину в Уляни ) і дозволяють мандрувати, відновлюючи спогади та переживати певні емоції» – пояснює Остап

Уляна ж показує, що мандрувати можна навіть не розплющуючи очей. Вона намалювала свої мандри думками в головах. Поділивши їх умовно  на позитивні – негативні пари.

Хоча виставка й світська, все ж  не позбавлена сакральної складової, що й не є дивним, адже за тих хто в дорозі, завжди промовляють особливу молитву.