Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

«Квадратура кольору» Виставка художньої фотографії. Алла Сімутіна, Юлія Плетінка, Діна Турук. 26 лютого – 17 березня 2013

«Квадратура кольору» Виставка художньої фотографії. Алла Сімутіна, Юлія Плетінка, Діна Турук. 26 лютого – 17 березня 2013

Як і в ті часи коли виникла кольорова фотографія велися палкі суперечки про те чи програє, чи здобуває щось в мистецькому сенсі фотографія з появою кольору, так і в еру цифрових технологій знаходяться як прибічники так і противники технічних нововведень.

Неможливість вирішення цього протистояння нагадує неможливість вирішення математичної проблеми «Квадратури круга». Можливо саме тому фотохудожниці зі Львова назвали свою виставку «Квадратура кольору». Адже хоч і неможливо отримати однозначних оцінок від прискіпливих знавців фотографії та мистецтвознавців, зате можливо побачити на власні очі, як об’єктив фотокамери дивовижним чином стає продовженням погляду фотографа і відображає не стільки зовнішню оболонку предметів довколишнього світу, а сам настрій, емоцію, колір та світло, враження художника. І таке явище ірраціональне, як природа самого мистецтва, а новітні технології стають в допомозі, щоб посилити цей ефект.

Цифрова ж фотографія вже давно зрівнялась у вазі до аналогової, рівно ж як і кольорова до чорно-білої.

Олеся Домарадзька.

Алла Сімутіна
Живе і працює у Львові. Освіту отримала в Інституті Культури міста Санкт – Петербург. Фотографує з 2006 року.
Персональні виставки: “Львів- місце проживання” 2008 галерея “Зелена канапа”, “Рівновага” 2009 Київ, галерея “Грифон”, “Повернення з Парижу” 2010 галерея “Зелена канапа”.
Діна Турук  
народилась у Львові. Закінчила львівську політехніку за спеціальністю архітектор. Працює провідним архітектором приватної фірми.
Під час праці в Миколаєві (обл.) близько 3-х років відвідувала студію З. Бородіної. Пізніше уже працюючи У Львові, в “Гіпромісті” займалася в студії образотворчого мистецтва під керівництвом Ю. Ємельянова, при львівському будинку офіцерів. Фотографує давно, отримує велике задоволення від процесу. Приймала участь в виставках-фотоконкурсах галереї ” Штука”: “Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом” (1 місце конкурсу, та “Ті, без кого Львів-не Львів” (2 місце).
Юля Плетінка - львів’янка 1981 року народження.
  2007 р. – 2-місячні курси з фотографії під керівництвом В. Дубаса у Львові.
 2009 р. – участь у виставці фотографів-аматорів у галереї Пилип’юка “Світло й тінь” .
 2012 р. – вихід у фінал конкурсу SNAC – Social Network Art Competition ( Ukraine) від американської галереї Art People.
 січень 2013 р. – публікація у журналі Art Photo Feature (Гонк Конг)
лютий 2013 р. – участь у фінальній виставці у галереї Art People (Лос Анджелес, США)
 квітень 2013 р. – участь у фінальній виставці у галереї Art People (Сан Франціско, США)