Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

«Повернення додому»

«Повернення додому»
22 січня, 2013
У львівській галереї «Зелена канапа» представили персональну виставку Валерії Соколової
«КРИХІТКА У ПАЛАЦІ» — ІЛЮСТРАЦІЯ З КНИЖКИ «КОРОЛІВНА-КРИХІТКА ТА КИЦЬ-КИЦЬ» / ФОТОРЕПРОДУКЦІЯ РОМАНА БАЛУКА

Це перша за часів незалежності виставка у Львові ілюстратора дитячих книжок зі світовим ім’ям. Народилася Валерія Соколова у Львові, навчалася у Поліграфічному інституті ім. Івана Федорова (тепер Академія друкарства). Брала приватні уроки живопису у відомого Володимира Черкасова. Продовжила навчання за фахом у Білорусі. Згодом переїхала до Нью-Йорка. Тепер викладає ілюстрацію та дизайн у CityUniversityofNewYork, продовжуючи успішну кар’єру ілюстратора дитячих книжок.

Дитячі книжки Валерії Соколової стали бестселерами видавництва StandardPublishing і перевидавалися у багатьох країнах світу. Зокрема, книжку з її ілюстраціями Treasury ofChristmasJoy («Скарбничка Різдвяної радості») видано п’ятнадцятьма мовами.

Експозиція у «Зеленій канапі» (вул. Вірменська, 7) представлена двадцятьма оригінальними ілюстраціями до сімох дитячих книжок, проілюстрованих Валерією Соколовою. Серед них — «Королівна-крихітка та Киць-киць», і це перша книжка, котру американська художниця зі львівським корінням проілюструвала 2011-го для видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

Поринути у чудовий світ дитинства й казок авторства Валерії Соколової можна до 3 лютого.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів
Рубрика:
Газета: