Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

Нестандартна «Подорож містом»

Нестандартна «Подорож містом»

Неділя, 09 Вересня 2012

Ярина Коваль

фото: Ярина Коваль
Львівський художник Ігор Євсін переконаний, що можна вдивлятися в одну бруківку й побачити у ній все місто

Зрештою, він цього навчився, про що і поділився з «Газетою» думками. І, зрештою, ще й тому вважає, що має право сьогодні говорити «Львів — це я».

Львів Ігоря Євсіна — як представив він у галереї «Зелена канапа» на свої виставці живопису «Подорож містом» — це експресія, емоція і барва. Його місто інше, ніж ми звикли бачити на полотнах багатьох місцевих живописців. Іноді це лише натяк на знайому архітектуру, знайомі обриси. Але це завжди та емоція, яка дозволяє виснувати, що таки рідне місто маємо перед очима (хоча  до експозиції увійшли також пейзажі Праги, Мукачевого та Києва). У «Зеленій канапі» художник виставляє свої полотна вже вдруге. Хоча тема залишилася такою ж — урбаністичний пейзаж, — Ігор Євсін сьогодні настроєвіший, сміливіший, упевненіший, ніж був два роки тому. І голов­не — митець із власним творчим обличчям. 

«Той Львів, яким Ігор Євсін його бачить, мені подобається, — зауважує про експозицію директор «Зеленої канапи» Олеся Домарадзька. — У ньому нема дріб’язковості, а є широта кольору та подачі». А в анотації до виставки доповнює, що роботи цього художника завжди свіжі, бо написані на одному подиху —  в його майстерні не затримуються надовго.