Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

Ігор Євсін представив нову експозицію “Подорож містом” у галереї “Зелена канапа”30 серпня 2012

Ігор Євсін представив нову експозицію “Подорож містом” у галереї “Зелена канапа”30 серпня 2012

У львівській галереї «Зелена канапа» живописець Ігор Євсін представив виставку «Подорож містом». Про це інформує кореспондент Вголосу.

Його урбаністична експозиція – це своєрідна мапа настроїв міст, котрі відвідав художник, вражень від них. На полотнах фігурують Прага, Мукачево, Київ і рідний Львів, вулиці якого не обов’язково характеризуються своїми назвами. Їх пріоритет – кольори. Не завжди гарячі, насичені, ті, які живуть в уяві глядача, котрий асоціює місто із осінню. 

Відтак, вежу Корнякта митець зображає у тусклих, сірих тонах. Здається, що художник робить акцент не на архітектурній принадності міста, а на його атмосферності, яку видає колір неба на полотнах, завжди інший, ніколи не схожий із рештою картин. Колір неба передає настрій, чи то настрій самого міста, чи того, яке воно навіяло художнику, його  суб’єктивну барву.

Це друга співпраця митця із галереєю. Два роки тому своє художнє бачення Львова Євсін уже представляв у стінах «Зеленої канапи». Відтоді, за словами, Олесі Доморадзької, директора галереї, стиль художника кардинальних, чи суттєвих змін не зазнав, ми не знайдемо на його полотнах експериментів, проте «він урізноманітнив свою колористику, полотна стали більш настроєвими».

«Його експресивна та щедра на колір живописна техніка багатьом припала до душі. Отже, зважаючи ще й на високу продуктивність цього майстра, його роботи завжди свіжі, і тому що довго не затримуються в майстерні, і тому, що написані на одному подиху, відшліфованими за багато років  широкими впевненими мазками пензля чи мастихіна», – зазничила про виставку Доморадзька.

Експозиція триватиме до 16 вересня.
на сайті
30 серпня 2012, четвер