Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Публікації в пресі

«З кераміки можна створити все — від меблів до одягу»

«З кераміки можна створити все — від меблів до одягу»

 

У львівській галереї «Зелена канапа» триває виставка Ольги Пильник

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

ФОТО ПАВЛА ПАЛАМАРЧУКА

 

ВИШИТИЙ ОБРАЗ СПІВАЧКИ МАДОННИ НА МАЙЦІ-СВІТИЛЬНИКУ

Експозиція має назву «Алея слави», а представлені в ній світильники-майки — з вишитими (!) на них портретами відомих особистостей. Із керамічних торшерів у «Зеленій канапі» на відвідувачів споглядають співачка Мадонна, легендарний Майкл Джексон, один із засновників The Beatles сер Пол Маккартні, кіноактриса й секс-символ 1960-х Мерилін Монро, співак і актор Елвіс Арон Преслі, актриса й фотомодель Анджеліна Джолі… «Мені завжди подобалося експериментувати, — говорить О. Пильник. — Тобто доповнювати кераміку, наприклад, світлом чи… травою. І мені хочеться робити речі, які люди не звикли бачити в кераміці».

«Кераміка, яка у нашому розумінні — це, в основному, глечики й миски, набула в роботах Олі Пильник зовсім інших форми, змісту й кольору, — наголошує куратор виставки Олеся Домарадзька. — Вона створила справжнісінький контемпорарі-арт. Це надзвичайно рідко трапляється. У Львові така художниця — одна, а в Україні таких художників — троє». «У неї велике мистецьке майбутнє, — додає викладач Львівської академії мистецтв Степан Андрусів. — Ольга Пильник — лідер у львівській кераміці».

Мисткиня закінчила Ужгородське училище прикладного мистецтва, згодом — Львівську академію мистецтв. Художниця переконана: «З кераміки можна створити все — від меблів до одягу». Виставка Ольги Пильник у галереї «Зелена канапа» триватиме до 26 серпня.

на сайті газети

№142, вівторок, 14 серпня 2012