Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Виставка керамічних світильників Ольги Пильник “Алея слави” 7- 26.08.2012

Виставка керамічних світильників Ольги Пильник “Алея слави” 7- 26.08.2012

Найвідоміша і мабуть найкраща у Львові художниця-кераміст Ольга Пильник,  свого часу (2007) здійснила свою першу персональну виставку в «Зеленій канапі». То були теплі й милі авторські предмети інтер’єру.

Відтоді й розпочався старт блискучого творчого розвитку художниці, під час якого вона здійснила багато концептуальних проектів разом з «ЗК», КМЦ «Дзиґа» та Музеєм Сучасного Образотворчого мистецтва України в Києві та Львові.

І кожного разу Ольга Пильник показує нам цілком іншу виставку.

Цього разу Оля створила своєрідну «Алею слави» (як у Голівуді) – керамічні світильники-майки із вишитими! по них портретами відомих особистостей.

Вибір особистостей здійснювався без рейтингів та особливих мудрувань – просто перші обличчя що спали на думку. Поп-символи, звичайно ж Мадонна, Мерилін Монро, Майкл Джексон та інші. Один світильник без зображення, як фантазія про «табулу расу», свідомість позбавлену штампів глобалізованого суспільства. Утилітарність і концептуальність, прадавня технологія кераміки і новаторство все разом поєднується в творах талановитої та перспективної Ольги Пильник.