Анонс
Художники
Виставки
Архів подій
Відео
Публікації в пресі
Наша Крамниця
Головна » Виставки

Виставка авторських прикрас “12.00″ від “Olena KHOMYAKOVA & KAZA” 26.06 – 15.07.2012

Виставка авторських прикрас “12.00″ від “Olena KHOMYAKOVA & KAZA” 26.06 – 15.07.2012

Уже третій рік поспіль, у червні місяці,  в галереї «Зелена канапа» представляє свою творчість на персональних виставках художник-дизайнер прикрас Олена Хомякова.

ЇЇ твори, в основному з кераміки, а також скла, бісеру, перлів, каменів, латуні та срібла уже завоювали велику популярність і захоплення у тисяч прихильників сучасного дизайну у ювелірному дизайні, а Олена Хомякова…повністю поміняла свій стиль.

На цьогорічній виставці «12.00», що відбуватиметься з 26 червня до 15 липня львівська дизайнерка об’єдналась з киянкою Даною Хміль, щоб створити спільний бренд  “Olena KHOMYAKOVA & KAZA”. Разом вони створили величезну колекцію прикрас для своєї першої виставки  у стилі стімпанк.

Стімпанк або паропанк (англ. steam + punk, «пара + протест, конфлікт») — підвид фантастики, дія якого відбувається в світі, де широко використовуються технології парових машин, що замінюють електроніку.

Це популярний та культовий напрямок творчості: насамперед літератури, , а також графіки, кіно, музики…

Він є естетичною основою потужного мистецької напрямку, представниками якого є багато львівських графіків.

Підвидом «стімпанку» серед інших є  «клокпанк» до якого найпевніше і звернулись дизайнери.. Його назва походить від використання годинникових механізмів, які в клокпанку зазвичай замінюють парові машини.

Дизайнери “Olena KHOMYAKOVA & KAZA”  обрали циферблати та годинникові механізми, виготовляючи підкреслено крупні кулони, персні та сережки з заклепками, камінцями з латуні та срібла.

Олеся Домарадзька.